טללים נוטלת חלק חשוב ונכבד בפרויקט "מסע" –פרויקט שהוקם על ידי משרד ראש הממשלה והסוכנות היהודית פועל מאז שנת 2004 כפרויקט המשך של פרויקט "תגלית" ומגייסת חלק נכבד ממשתפי התכניות, מארגנת מפעילה בשנים האחרונות קרוב ל -20 תכניות מסע לצעירים יהודים אקדמאים לתקופה של כ 5-10 חודשים בישראל לחוות חוויה משמעותית וארוכה של חיים בישראל, מתוך רצון ושאיפה שהשהייה הארוכה  בארץ תגרום לחיזוק הזהות היהודית של המשתתפים, חיזוק הגאווה הלאומית וחיזוק הקשר לישראל

 

לקבוצה שלוחות בארה”ב, אירופה ומערכת שיווק גדולה בחמ”ע יותר מ 120 עובדים קבועים בארץ, שרואים עצמם כשליחים  בחיזוק הקשר לארץ ישראל, בתחומי הפעילות השונים של הקבוצה.

 

"אנחנו בעיצומו של תהליך לתמורות ושינויים גם בעולם היהודי, הפרויקטים של "תגלית" ו"מסע" יוצרים מהפכה של ממש בתודעת הצעירים היהודים בתפוצות ישראל בעולם , ומחזקים את זהותם היהודית והציונית של משתתפיו. כבר למעלה מ-400,000 משתתפים השתתפו בעשור האחרון בפרויקטים אלו, ששיאם בקליטת חלק ממשתתפיו בישראל. רובו של החלק האחר, יחזור לארצו טעון בחוויות רגשיות, ובידע נרחב הקשור לנושאי עם וארץ ישראל, וישמשו כשגרירים נאמנים למדינת ישראל בקמפוסים ובחברה אליה הם חוזרים. קבוצת טללים שמחה על ההזדמנות להיות שותפים וחלק משמעותי בתהליכים אלו"

 משה פורת, בעלים ומנכ"ל קבוצת טללים

 

מסע טללים 

Masa Tlalim Intership

 

03-6306313