קבוצת טללים נוסדה בשנת 1981 כחלוצה בענף התיירות המאורגנת, אך עם השנים היא התפתחה והפכה לקבוצה של שש חברות, העוסקות כולן במרכיבי התוכן בתחומי התיירות, בתחומי החינוך, התרבות והידע. קבוצת טללים מייצרת חזון חינוכי, מעוף יצירתי, כבוד אנושי ועוצמה תיירותית בארץ ובעולם. 

 

הקבוצות המאוגדות תחת המטריה של טללים הן חברת טללים תיירות נכנסת לישראל, טללים אירועים, קבוצת אורפאן, פארק קולנוע, המרכז ללימודים גיאוגראפיים, וחברת טללים- חוויות חינוכיות. כל החברות קשורות ושזורות זו בזו לא רק מניהול כלכלי וחשבונאי משותף לכל החברות, אלא בתפיסת העולם החינוכית שהיעד המשותף שלהן הוא עיצוב זהותו של דור העתיד. 

 

עיקר פועלה של טללים- תיירות נכנסת הוא התאמת שירות והדרכה לבני נוער, סטודנטים ומגזרים נוספים, כשאחד מפועליה המרכזיים הוא ארגון והפעלת פרויקט תגלית ומסע בארץ, שמטרתו לחזק את הקשר שבין הדור הצעיר של יהדות התפוצות לישראל ומניעת ההתבוללות באמצעות גילוי זהותם היהודית. 

 

.מאז ועד היום מעניקה קבוצת טללים שירות לעשרות אלפי אנשים בישראל ובעולם, ועושה זאת באהבה, ברגישות ובתבונה. ייחודה של טללים מתבטא בעיקר המרקם האנושי המיוחד שלה, הקבוצה מורכבת משילוב נדיר של אנשי מקצוע מהארץ ומהעולם בעלי התמחות מקצועית וניסיון של עשרות שנים. 

 

קבוצת טללים רואה בפיתוח התיירות הכללית והחינוכית דרך חיים ויכולת להשפיע על עיצוב זהותו של דור העתיד. כל אלה עומדים לנגד עניינו בבואנו לפתח את הפרויקט הבא. 

קבוצת טללים

Masa Tlalim Intership

 

03-6306313