תוכניות התמחות

"הכשרונות הצעירים שנוכל למשוך ולרכוש באמצעות תוכניות ההתמחות מהווים את המפתח להצלחת החברה שלנו, היום ובעתיד, כאן וברחבי העולם כולו. כשרון זה מצרך יותר מדי חשוב, והמחיר הכלכלי יותר מדי יקר, כדי שנתעלם מערכם ותרומותיהם של מתמחים."

 

דן בלאק, גיוס קמפוסים בצפון ודרום אמריקה, חברת ארנסט אנד יאנג

 

תכנית מסע טללים- התמחויות מאפשרת לצעירים יהודים מהתפוצות לצאת למסע חייהם ולחוות שנה משמעותית של לימודים , התמחות וטיולים ברחבי הארץ, לעיצוב הדור הבא של מנהיגים בקהילות היהודיות, לטיפוח המודעות היהודית ותחושת השותפות עם מדינת ישראל.

 

התכנית מציעה התמחות מקצועית לבוגרי מכללות ואוניברסיטאות מרחבי העולם בחברות וארגונים בישראל.זוהי הזדמנות עבור אותם הצעירים לרכוש ידע ,להתפתח מקצועית  ולצלול לשוק התעסוקה הישראלי -המהווה כיום מקום מפגש מרכזי של כלל המגזרים והקהילות בחברה הישראלית והתרבות הישראלית .

 

תכנית המתמחים:

במסגרת מסע פותחו תכניות התמחות , המאפשרות למשתתפים להגיע לישראל ולהתמקד בהתמחות מקצועית בתחומים על פי בחירתם , זאת על בסיס תחומי לימוד שלהם,כישוריהם וניסיונם , בשנים האחרונות השתתפו בתכניות ההתמחות אלפי צעירים מכל העולם .משתתפי מסע מגיעים לישראל במעמד חוקי המאפשר את פעילותם בתכניות ההתנסות וההתמחות המקצועית. 

 

 

 

Masa Tlalim Intership

 

03-6306313